۱۴۰۱ خرداد ۳۰, دوشنبه

کانال یوتیوب گلچین فر

کانال یوتیوب من بیشتر "رادیو گلچین فر" است تا یک کانال ویدئویی آنهم یک رادیو بدون داشتن استودیو. مهمترین گفتاری که چند سال است دارم درباره آن مطالعه میکنم "جنگ روانی" است که به پروپاگاندای حکومتی می پردازد. بر این باور هستم که اگر مبحث جنگ روانی عمومی بشود یعنی بخش قابل توجهی از جامعه از روش های سایبری های حکومتی و دستگاه دروغ پرداز آگاهی پیدا کنند، تحولی اساسی در ایران صورت خواهد گرفت در حدی که نظام سیاسی تغییر پیدا خواهد و کشور ما هم کشوری عادی خواهد شد.   

برای گسترش مباحث مربوط به جنگ روانی فایلهایی صوتی منتشر می کنم که بیشتر در تلگرام و تا حدی در شبکه های اجتماعی دیگر هم توزیع می شوند. از آنجا که کیفیت و نحوه ارائه مطالب مهم است به سراغ یوتیوب رفته ام تا شاید بتوانم کمک مالی برای توسعه پروژه فراهم کنم. البته که دور مشکل زایی در اینکار وجود دارد، پول نباشد کیفیت ارائه پایین می آید، کیفیت پایین باشد جذب کمک مالی مشکل می شود. بهرحال امیدوارم  توجه عده ای به محتوای بحث جلب شود تا با کمک مالی خود به بهبود کیفیت کمک کنند آن موقع اطمینان دارم فایلها مخاطبان بسیاری خواهند یافت و بسمت آگاهی رسانی عمومی خواهم رفت. 

اگر شما هم می خواهید از برنامه حمایت کنید، مشترک کانال یوتیوب گلچین فر بشوید این آسان ترین راه برای حمایت می باشد. این هم آدرس کانال:

https://www.youtube.com/c/golchinfar۱ نظر:

  1. Third-party data assortment, for instance, permits the playing industry to create customized, alluring presents designed to get individuals to return back and spend extra, he said. Ninety p.c of 점보카지노 individuals affected by playing habit withdraw money advances from their bank cards to gamble, in accordance with Debt.org. Heavy curiosity charges on bank cards result in individuals paying far more over time than the amount they initially withdrew.

    پاسخحذف